X

نمونه کارهای طراحی سایت آرانو

انتشارات مخاطب

زبان ها: فارسی

تاریخ تحویل پروژه: ۱۳۹۳/۱۱/۱۶

درباره سایت انتشارات مخاطب

حق آموزش و دانش از حقوق اولیه انسانهاست. هرگونه تلاشی برای توسعه و تعالی آموزش و دانش و گریز از جهل می‌تواند خدمتی بزرگ برای نوع بشر و در عین حال حقوقی متقابل برای معلم و متعلم باشد. با توجه به این رسالت است که نشر مخاطب براساس اندیشه کمک به ترقی علوم دانشگاهی در حوزه علوم انسانی در ایران تأسیس شده است.

این مرکز با توجه به نیاز اساسی محققان و دانشجویان درصدد است تا به تنظیم، تدوین، ترجمه و تالیف کتابهایی بپردازد که می‌توانند به دور از تمرکز بر سود و سوداگری رایج، به زبانی علمی و در عین حال روان خلاهای عمده علمی به ویژه در رشته‌های علوم سیاسی، حقوق، روابط‌بین‌الملل و حقوق اسلامی را پاسخ بگویند.

برای این منظور با حمایت بزرگان از متفکران هر حوزه تلاش شده است تا هدف مذکور در عمل محقق گردد. انشالله امید است حمایت‌های معنوی خوانندگان و پیشنهادات و انتقادات این عزیران هم به سهم خود مقوم مسیر ما باشد.

نشر آثار دانشگاهي نیاز به دقت و ظرافتی دارد تا با شأنی مطلوب، مخاطبان دانشگاهي را به نیکی مسرور سازد. در همین ارتباط و در راستای کرامت هرچه بیشتر اساتید و محققان این رشته نشر مخاطب بر خود فرض دانسته تا خویشتن را بعنوان یکی از خدمتگزاران این عرصه در تولید آثار علمي با رویکرد بومی معرفی نماید.

 

نسخه موبایل سایت انتشارات مخاطب

نسخه تبلت سایت انتشارات مخاطب

1397/50/22 | 14:50 0 نظر 1061 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.