X

نمونه کارهای طراحی سایت آرانو

بازار هتل

زبان ها: فارسی, انگلیسی

تاریخ تحویل پروژه: ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

درباره سایت بازار هتل

از همان زمان آغاز  کار خویش به عنوان رورنامه نگار در صنعت هتل، همواره به دنبال فرصتی بودم تا آخرین اخبار و مقالات این صنعت را در یک فضای حرفه ای به صورت آنلاین در اختیار علاقه مندان آن قرار دهم. از سوی دیگر گفت و گو با مدیران هتل نشان می داد که بسیاری از ایشان درباره خرید تجهیزات مورد نیاز هتل خود فراتر از بودجه به دنبال کیفیت و مهم تر از آن مسیری مطمئن برای خرید می باشند تا بتوانند نیازهای خود را مستقیما برآورده سازند. در همین حال لازم بود تا دست اندرکاران خدمات و تجهیزات هتلی نیز با شناخت نیازها بتوانند در مسیری مطمئن و حرفه ای، محصولات و خدمات خود را به بازار هتل ها و اماکن اقامتی معرفی کنند.

دغدغه پاسخگویی به این نیازها ایده ایجاد یک وب سایت تخصصی را در سال 1391 شکل داد که خیلی زود مورد استقبال اهالی این صنعت و دوستداران هتل واقع شد به طوری که اکنون صدها نفر با عضویت در خبرنامه سایت به همراه بیش از یک هزار عضو در شبکه های اجتماعی اخبار و مطالب سایت را دنبال می کنند.
در همین راستا امروز علاوه بر پیگیری رفع این نیازها به دنبال معرفی آخرین تجهیزات و دستاوردهای روز صنعت هتل در جهان هستیم تا با ایجاد پلی بین دنیای روز صنعت هتل با هتل داران داخلی بتوانیم سهمی در پیشرفت و ارتقای دانش علمی و کار عملی در این صنعت ایفا کنیم.

 

نسخه موبایل سایت بازار هتل

نسخه تبلت سایت بازار هتل

1397/12/22 | 14:12 0 نظر 1421 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.